IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szukajka

Go down 
+3
Nicole Stewart
Nevaeh Hamilton
Admin
7 posters
AutorWiadomość
Admin

Admin



Szukajka   Empty
PisanieTemat: Szukajka    Szukajka   EmptyNie Paź 01, 2023 3:04 pm

Szukasz męża? Żony? Kuzynki? Jakieś inne relacje, niekoniecznie pozytywne Cię interesują? Ten temat jest właśnie od tego!

Pisz kogo potrzebujesz, do jakiej postaci, jaką relację chcesz finalnie osiągnąć

Powodzenia!
Powrót do góry Go down
Nevaeh Hamilton

Nevaeh Hamilton



Szukajka   Empty
PisanieTemat: Re: Szukajka    Szukajka   EmptyPon Paź 09, 2023 8:37 pm

Poszukuję kogoś, kto by odegrał rolę młodszej siostry mojej postaci. Nie mam preferencji co do imienia, ważne, by była młodsza od mojej postaci od dwóch do pięciu lat. I żeby była rozpieszczona. I była dość ładna.
Powrót do góry Go down
Nicole Stewart

Nicole Stewart



Szukajka   Empty
PisanieTemat: Re: Szukajka    Szukajka   EmptyPią Paź 13, 2023 12:39 pm

Szukam 2 osób, które odegrałyby młodsze rodzeństwo Nicole oraz Adama :) Są to czworaczki, z których każde trafiło do innego domu w Hogwarcie - Nicole do Hufflepuff, Adam do Gryffindoru, więc zostaje do wyboru Slytherin oraz Ravenclaw :) Nicole jest najstarsza, Adam jest następny w kolejności. Nie ma znaczenia dla nas płeć oraz imię - ważne jest żeby było to rodzeństwo z Krukonlandu i Ślizgonlandu
Powrót do góry Go down
Hermione Granger
( Isla Fawcett )
Hermione Granger



Szukajka   Empty
PisanieTemat: Re: Szukajka    Szukajka   EmptyPon Gru 18, 2023 7:22 pm

Wiem, że to pewnie graniczy z cudem, ale szukam dla Hermiony RONALDA WEASLEY'A. Oboje przeżyli wojnę czarodziejów i na czas wakacji ukryli się w miejscu znanym tylko sobie. Hermiona jest strażnikiem tajemnicy o miejscu, w którym chłopak się ukrywa. Gwarantuje dużo retro rozgrywek, bo aktualnie nie ma jak sesji zwykłej rozegrać z powodu jej pobytu w Hogwarcie.

Bardzo aktualne
Powrót do góry Go down
Sophie Bladwood

Sophie Bladwood


Skąd : Biarritz (Francja) /Anglia Lowestoft

Szukajka   Empty
PisanieTemat: Re: Szukajka    Szukajka   EmptyPią Sty 19, 2024 2:30 pm

Poszukiwania Dla Sophie Bladwood:


Szukajka   Tumblr_njksqdlcwN1rzoznmo4_250


Poszukuję męża dla Sophie któremu została już obiecana jako niemowlę przez
rodziców.
Najlepiej Czystej krwi Francuski arystokrata ewentualnie ktoś z dobrego
rodu w Anglii nie chciałabym splamić nazwiska Bladwood i mieszać się ze szlamą lub półkrwi pomiotem.



Krótka Historia:


Spotkaliśmy się na studiach dwa różne kierunki. Oboje nieświadomi że
jesteśmy sobie pisani od kołyski przez decyzję naszych rodziców i długie
rozmowy na temat połączenia rodów. Po zakończeniu nauki nasze drogi
się rozeszły została mi tylko po tobie błękitna róża zatopiona w żywicy i
oprawiona która kiedyś podarowałeś mi na urodziny cały czas noszę ja
przy sobie. W trakcie pobytu na uczelni uwielbialiśmy sobie dogryzać i rzucać w siebie ciętymi ripostami.



Wizerunek:
nie mam konkretnych wymagań


Poglądy: obojętne Neutralny, popierający Voldemorta czy Zakon Feniksa.

Początki mogą być burzliwe ale z czasem może się to zmienić, wedle pójścia fabuła do przodu.

Zależy mi tylko byś akceptował Sophie taka jaka jest jej ta delikatna stronę i tą drugą której nie ujawniła jeszcze.

Wiek: obojętne w tym samym czy ciut starszy.


Aktualnie Moja postać będzie przebywać w Hogwarcie bo objęła tam posadę
pielęgniarki, możesz tak jak ona przebywać w Szkole, chyba że masz inny pomysł, zostawiam to w twoich rękach w razie co zostają retro, ewentualnie sesję gdy będzie można opuścić szkołę w trakcie trwania wyjścia do Hogsmeade czy coś w ten deseń.

ps: w razie pytań dotyczących obydwu postaci zapraszam na pw <3

Aktualne

Poszukiwania dla Diany Cle­ar­wa­ter:

Rudo­włosa dziew­czyna od czasu wojny bar­dzo się zmie­niła, stro­niła od ludzi cała ta bitwa odci­snęła na niej piętno prze­szła wewnętrzną prze­mianę jak każdy, kie­dyś try­skała ener­gią dużo się uśmie­chała bli­skie oto­cze­nie twier­dziło że bar­dzo 
przy­po­mina z zacho­wa­nia swoją matkę chrzestną Lily Evans, która zbyt­nio się nie nacie­szyła a potem Harry Pot­ter jej przy­ja­ciel też odszedł z tego świata.
Jest Gry­fonką, poszu­kuję dru­giej połówki która będzie świa­tłem w jej żało­bie i, da jej nadzieję na lep­sze i przy­wróci dawną radość, która stra­ciła wraz z śmier­cią bli­skich jej osób gdy razem dziel­nie wal­czyli, i pró­bo­wali wypchnąć śmier­cio­żer­ców razem z face­tem bez nosa ze szkoły.
Jest pół­krwi, part­ner może być czy­stej lub tak jak ona pół­krwi.
 Ten sam wiek ewen­tu­al­nie star­szy.

Wizerunek:też nie mam kon­kret­nych wymogów.
Poglądy: to od ciebie zależy ale moja postać nienawidzi Czarnego Pana i jego popleczników którzy są teraz u władzy.

Aktu­alne
Powrót do góry Go down
Theodore Yaxley

Theodore Yaxley


Skąd : Irlandia

Szukajka   Empty
PisanieTemat: Re: Szukajka    Szukajka   EmptySob Sty 27, 2024 5:03 pm

To i Theodore szuka.

Theodore Yaxley - jedyny żyjący przedstawiciel męskiej linii rodu poszukuje narzeczonej, która została mu przeznaczona kiedy byli jeszcze mali. Jest tylko jeden mały szkopuł w tej opowieści - narzeczona należała do Zakonu Feniksa (lub popierała ich działalność) przez co ich małżeństwo nie mogło zostać zawarte.

Mogli się znać jeszcze z czasów szkolnych i lubić bądź nie, ale wiedzieli o fakcie, że byli sobie przyrzeczeni przez rodziców. Theodore przystąpił potem do Śmierciożerców i ich drogi na jakiś czas się rozeszły, by z wielkim szokiem spotkać się podczas starć w Hogwarcie.

Dla jednej i drugiej strony było to zaskoczeniem. On nigdy nie wyrażał głębokiej chęci zostanie sługusem Czarnego Pana jak go nazywała, a ona nigdy jawnie nie przystąpiła do Zakonu.

Czy ich stosunki się poprawią? Czy Theodore zdoła przełknąć tę hańbę i jej zdradę krwi? Wszystko w trakcie się okaże.

Jeśli lubisz skomplikowane, pełne emocji gry, zapraszam.

Nie narzucam wyglądu, wieku, zajęcia. Wszystkie najważniejsze informacje zawarte są w opisie poszukiwań.

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Arrakis Gaunt

Arrakis Gaunt


Skąd : Valley Broad

Szukajka   Empty
PisanieTemat: Re: Szukajka    Szukajka   EmptyNie Maj 05, 2024 6:45 pm

Ludzie, ludziska poszukuję relacji wszelakich ! 

Pozytywów, negatywów i innych - nawet tych najbardziej odjechanych !
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szukajka   Empty
PisanieTemat: Re: Szukajka    Szukajka   Empty

Powrót do góry Go down
 
Szukajka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Fabulajka - czyli fabularna szukajka :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crucio :: φ Kompendium Wiedzy :: Sprawy Organizacyjne-
Skocz do: